top of page
Featured Posts
fatbike-seiklused.jpg

BLOGI

Saa osa meie seiklustest!

VIIMASED POSTITUSED

Kairo Katkosilt
Seikleme koos kogukonnaga. Adventures.ee toetab Kairo Katkosilt ja motokross Eesti MV

Kairo on sõbralik ja ambitsioonikas noormees, kes mitte lihtsalt ei ole mõnusa iseloomuga, vaid tal jagub ka kõvasti annet, et saavutada motokrossi arvestavaid tulemusi.


Motokrossiga on Kairo tegelenud juba peaaegu 16 aastat. Alguse enda krossimehe karjäärile pani juba 4 aastaselt, kui isa poisile ATV ostis. Mõni aeg hiljem leidis ta tee mootorrattani.


Senise karjääri jooksul on noor sportlane jõudnud saavutada nii mõndagi –

Kahel korral Eestit esindanud Juuniorite Maailmameistrivõistlustel, võistelnud Prantsusmaal MX Master Kids sarjas, osalenud 65cc masinaklassis ja 85cc masinaklassis Euroopa Meistrivõistlustel ning kahel korral valitud Kose valla parimaks Noorsportlaseks. Kas pole mitte vägev?


2021. aasta hooajal suutis Kairo näidata kiiruses suurt arengut ja saavutas Eesti Meistrivõistluste MX2 masinaklassi üldarvestuses kolmanda koha.


Kairo on lisaks Eestile toonud koju mitmeid etapivõite ka meie lõunanaabrite Lätlaste juurest. Osaletud on Euroopa Meistrivõistluste 65cc, 85cc ja EMX250 masinaklassides ja Maailmameistrivõistlustel 65cc kui ka 125cc masinaklassis.78 views
bottom of page