MOOTORRATTA RENT

Rendi enduromootorratas ja sõida sinna kuhu ise soovid

Võid kindel olla, et saad meilt täielikult hooldatud tehniliselt heas korras KTM enduro mootorrattad (2018–2019 mudelid) ja kõik muu mis vaja, et oma seiklust nautida.

Mootorratta rent:

1 päev – 180 EUR

Nädalavahetus – 300 EUR

Varustuse rent:

1 päev – 60 EUR

Nädalavahetus – 90 EUR
 

KIRJUTA MEILE​

  • mitut enduromootorratast soovid rentida;

  • rendiperioodi pikkus;

  • kas lisaks ratastele soovid rentida ka muud varustust.
     

Palun saada oma päring aadressile:

marken@adventures.ee või helista 5691 9100
 

KONTAKT

Täname kirjutamast!

IMG_20210126_104257.jpg
adventures-enduro-rental.jpg
ktm-enduro.jpg

RENDITINGIMUSED

Standardtingimustel rendime tsikleid ainult Eesti, Euroopa Liidu, Norra ja Šveitsi kodanikele, kes on vähemalt 21 aastat vanad ja omavad A-kategooria juhiluba (vähemalt 2 aastat). Muudel juhtudel nõuame kindlustustingimustest lähtuvalt deposiiti vastavalt tsikli väärtusele.

Rentimiseks vajalik broneering vähemalt 2 tööpäeva enne rendiperioodi algust. Maksmine ainult ettemaksuarve alusel ja krediit- või deebetkaardiga enne rendiperioodi algust.

Vastavalt meie korrale on ka deposiit. Deposiidi suurus on 200€/ratas. See broneeritakse kohapeal krediitkaardilt või arve alusel enne rataste rentimist. Summa tagastatakse 1 tööpäeva jooksul peale rataste tagastamist, kui ei ole tuvastatud kahjustusi.

adventures.ee jätab endale õiguse meile tundmatu isiku korral keelduda rendist, nõuda suuremat deposiiti või käendaja lisamist rendilepingule.

Rendiaega arvestame: päev: hommikul 10.00 kuni järgmise päeva hommikul 10.00; nädalavahetus: reedel kella 16.00 esmaspäeval 12.00; nädal: 7 kalendripäeva. Säästunädal: esmaspäev 10.00 kuni reede 16.00.

Mõistliku kilometraaži põhimõte – läbisõit ei ole piiratud aga palun teatage meile, kui kavatsete sõita üle 500 kilomeetri päevas.

Tsikli kättesaamisel või tagastamisel väljaspool tööaega lisandub renditasule 30 EUR, riiklikel pühadel lisandub 50 EUR.

Kõiki adventures.ee veebilehe külastuse ja tellimuse esitamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalselt. Me ei avalda neid andmeid kolmandatele osapooltele. Soovi korral on kliendil õigus nõuda oma andmete kustutamist adventures.ee andmebaasist.