top of page
fatbike-seiklus.jpg

Mis on E-FATBIKE?

adventures.ee rendib elektrilisi fatbike jalgrattaid ning korraldab nendega põnevaid seiklusi. Fatbike jalgratta eelis on ennekõike võimekus läbida ka raskeid ja väljakutseid pakkuvaid maastikke.

 

E-fatbike on abistava mootoriga jalgratas, millel on väntamist assisteeriv elektrimootor, mis tähendab, et väntad küll Sina, kuid mootor aitab kaasa ja seda kuni kiiruseni 25 km/h. Sellise ülesehitusega jalgratas pakub mõnusa koguse füüsilist väljakutset, mida saad suurendada valides keerulisemaid maastikke ning samas tekib võimalus läbida pikemaid distantse kui tavalise jalgrattaga.

fatbike-adventures-estonia.jpg

Lisaks tavapärasele rendile on meie käest võimalik tellida ka “käed-taskus” matk ehk Sina tule kohale ja meie hoolitseme kõige muu eest. Sind ootab e-fatbike, vajalik varustus, söögid ja soovi korral ka saun ja ööbimine.

 

Giidiga matk annab võimaluse külastada kohtasid, kuhu ise ei oska minna ning teisalt on kaasas inimene, kes oskab hinnata kogu grupi füüsilist võimekust ja vajadusel abistada.

Oleme koostanud rajad nii, et igaühele jääb võimalus nii nautida, kui vajadusel enda füüsiline võimekus proovile panna. Kaardistatud rajad pakuvad kindlasti palju avastamisrõõmu, sest näitavad ka kodu lähedal kohti ning maastikku, kuhu iga päev ei satu. 


Tule proovima!

Kirjuta meile marken@adventures.ee

või helista 5691 9100


Metsas näeme!

bottom of page