top of page

KINGI ELAMUSI
KINKEKAARDIGA

Otsid tõeliselt ägedat kingitust, mis oleks eristuv ja jääks kindlasti meelde?


Saame Sind sellega aidata. Adventures.ee valikust leiad temaatilisi kinkekaarte, meil on elamusi matkasellile, motomehele, rattasõbrale. Või vali hoopis puhas adrenaliin ja kingi seda. Kes teab, see teab!

Kinkekaarti realiseerides saab valida enda kõige meelepärasema tegevuse. Ja võib kindel olla, et tegevuste valik on lai ja siit leiab tõesti igale maitsele miskit. Olgu selleks erineva pikkusega seiklused enduro mootorrattaga, fatbike-ga või valik uusi loodusmatkasid. Kui matkata ei soovi, siis võib hoopis valida sobiva varustuse (talvisel ajal ka suusavarustus) või lasta hooldada/remontida nii ratast kui mootorratast.
 
Kinkekaart on hea lahendus nii jõuludeks, sünnipäevaks, aastapäevaks, nimepäevaks kui mistahes muuks tähtpäevaks, kui otsid
meeldejäävat kingitust.​

Kõiki
kinkekaarte on võimalik tellida summas 50, 100, 200 või 300 eurot. Soovid teha suuremat kingitust? Pole probleemi. Seda saab teha kas kaarte kombineerides või erisoovide korral kirjuta julgesti enda mõtetest.

Forest Sunrays

KIRJUTA MEILE

Kinkekaardi saamiseks täida palun allolev päringuvorm. Kirjuta meile, millises summas ja mis teemalist (Adrenaliin, Motomees, Rattasõber, Matkasell) kinkekaarti soovid. Võtame sinuga ühendust hiljemalt järgmisel tööpäeval. Küsi julgesti üle, kui mõni asi segaseks jääb. Kindlasti võib meile ka helistada numbril 5691 9100.
 

bottom of page