top of page
  • Writer's pictureAdventures

Talv viib E-Fatbike ja Enduro bike’ga sõitmise teisele levelile!E-Fatbike'l ehk elektrimootoriga rattal on omapärased laiad rehvid, mis tulevad talvel lumeradadel sõitmisel oluliselt kasuks. Ratta rehvide haakuvus maapinnaga on üli hea ning annab talvel sõitmisel omaette kogemuse.
Talvel leiab meid nädalavahetusteti Otepäält - meie baasist, mis asub Lipuväljakul. Nüüdsest saab E-Fatbike’dega sõita ka eraldi märgistatud ja valgustatud Tehvandi lumeradadel. Veeda mõnus sportlik nädalavahetus värskes õhus ja võta sõbrad kaasa!

Viime matkalisi ka Aidule, kus kunagine põlevkivikarjäär on muutunud võrratuks vett täis kanalite maaks. Imeline loodus ja puutumata loodus annavad uut energiat. Meie Männiku kodubaasi lähedal on samuti lummavaid matkaradu, kus E-Fatbike’dega kimama minna. Suureks plussiks on kindlasti meie asukoht, kõigest 10 minutit linnast sõitu. Põgene argipäevast värske õhu kätte ja tule sõitma!

Enduro mootorrattad saavad meil talveks alla naastrehvid ning sõit lumekattega teedel on vingemast vingem. Sõitma saavad tulla ka algajad, meie poolt kogu varustus ning koolitused, et oma esimesed tiirud edukalt sooritada. Meil on oma rada Karlas, kus saab enduro bike’ga sõites ülima elamuse, samuti saab mõnusad tiirud teha linna lähedal Männikul. Tule ja proovi!

Alati on võimalus pakkuda ise asukohti, kuhu sõitma minna. Meie toome E-Fatbike’d/ Enduro mootorrattad kohale ning korraldame kogu matka. Samuti on võimalus ka meie kaherattalisi rentida ja ise oma radu läbida ilma giidita.

Metsas näeme!

Comments


LOE VEEL
Arhiiv
Jälgi meid
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
tripadvisor_edited_edited.png
bottom of page