© 2020 NWR Holding OÜ

+372 5691 9100

RAE RUMBLE

2019

Lost in Woods 3in1 Rae Rumble jääb ära

Anname kurvastusega märku, et 21.06.2019 toimuma pidanud Lost in Woods 3in1 orienteerumisseiklus Rae Rumble jääb kahjuks sel korral toimumata. Anname endast parima, et lubatud neli etappi siiski toimuma saaks ning jagame esimesel võimalusel infot uue etapi kohta, mis Rae Rumble asemel aset leiab.

Hoolimata sellest, et oleme oma üritustel alati liikluseeskirjadest kinnipidamisele ning kaardil tähistatud keelualade vältimisele eraldi konkreetselt tähelepanu pööranud, oleme siiski saanud etteheiteid liiklusohtlike olukordade ja müra tekitamise ning keelualana tähistatud eravalduse läbimise eest, mistõttu ei olnud tsiklite seiklemine sel korral Rae vallas enam teretulnud. Austame Rae valla soovi ning palume vabandust põhjustatud ebamugavuste eest.

Kuna orienteerumisseikluse eesmärk on propageerida sporti, looduses liikumist ja orienteerumisoskuseid, usume, et meie osalejad võtavad ürituse reegleid tõsiselt ning peavad lugu üksteisest ning ümbritsevast keskkonnast ja kohalikest elanikest, kelle kodupiirkonnas me oma üritustega külas oleme. Omalt poolt pöörame tulevastel ettevõtmistel nendele teemadele veelgi suuremat rõhku ning loodame kõikide asjaosaliste mõistmisele, kellele praegune olukord ebamugavusi võib põhjustada.

Heade soovidega

Marken Murumaa
Lost in Woods meeskonna nimel